Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme

Početna stranicaPortalGalleryRegistracijaLogin

Share | 

Barbara Marciniak "Bog zarobljen u iluziji"

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 518
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 42

PostajNaslov: Barbara Marciniak "Bog zarobljen u iluziji"   sub lip 05, 2010 6:13 pm

Bog zarobljen u iluziji
Dobrodošli, u jednu povoljnu priliku da proširite svoju spoznaju, priliku da ispoljite vašu oštroumnost, priliku da osjetite energiju.Ovo večernja diskusija će biti nastavak hronike te zadatka van granica izvjesnog galaktičkog sistema.Ova hronika se odnosi na božiju zarobljenost u iluziji. Ali ne bog koji rukovode vašom planetom.Vi, vaš,evoluirajući bog.

Podsjećamo vas da sada postoji nevjerovatan galaktički identitet koji želi da se pojavi preko vašeg identiteta . Ova galaktika posmatra ljudski rod kao nešto što je odgajano za osvajanje.
Kao članovi Porodice Svjetlosti vi ste više od ljudi, vi ste dio međugalaktičke rase koja rezonira izvjestan način života,ispunjenjem i zaposlenjem..Tim zaposlenjem krećete u sisteme razmišljanja, sisteme spoznaje, utemeljene sisteme I mijenjate ih..
Gdje god idete vi donosite promjene. Vi ste članovi Porodice Svjetlosti i , kako smo dosta puta rekli, svetlost treba informacije. Vi ste svi fascinirani skupljanjem podataka o nepoznatim dijelovima tvoje zemlje I vas samih. Vi želite da otkrijete ove misterije One su dio vaše prirode.
Kao članovi Porodice Svjetlosti, vi ste za iznajmljivanje, vi ste raspoloživi za putovanje, da idete u različite sisteme postojanja I osvajate domovinu, prerušavanjem I nastupanjem, ako ste u domovini rođeni I odrasli , pre evoluirate.

Prihvatite to, vi ste prerušeni, vi ste na zadatku.Vi ne dolazite da evoluirate kroz sistem da učite iz toga , vi dolazite da ga otvorite da ga promijenite.Sistem otvaranja, to ste vi..

Pitanje: Vi ste ponavljajući napomonjali da je zemlja mjesto gdje postojanje počinje I obučava njih da postanu bog. Jedno od ostvarenja ja sam napravila nedavno kada ste izjavili čime božiji stvoritelji raspolažu, sad je shvatam da ste vi došli na zemlju da budete božiji stvoritelji da radite sa kreacijama, a ovo je mjesto gdje mi izučavamo našu cjelost ,o tome kada I gdje kreirati život.

Plejdanci: Da . Veoma dobro. A najprostiji dio od tog obučavanja jeste da počnete da glumite ako želite. Da li razumijete to? Glumit ako želite da kreirate svoju vlastitu realnost. Privremeno dajete vašu predanost svom naumu.
Vidite postoji veoma mnogo stvari koje možemo reći ovdje, to je teško.
Mi možemo razgovarati cijelo veče o samo jednoj stvari jer postoje oni koji uče promatranjem vašeg učenja.
Postoje oni koji postaju veoma fascinirani izvjesnim ljudskim procesom učenja, i da će ljudima predati njihovu moć energiju, a tada počinju da uče na mnogobrojnim nivoima.
Prije mnogo vremena smo vam rekli da su ljudi u nekim situacijama upoređivani preko postupaka prema bogu.
Mnogo vremena je prošlo od kada smo mi ovo rekli. Mi smo pažljivo birali riječi jer smo htijeli da zaista proširite vaše vidike..
Takodje mi želimo da vi svi znate da ste vi prerušeni kao ljudi. Ako ne možete da proučite zemlju, spoznaja da ste prerušeni kao ljudi daje vam izvjesno kretanje iz potresenosti ili emotivnoe patnje jer planeta sada prolazi kroz emotivnu bol, proces rađanja.

Pitanje: Kao članovi Porodice Svjetlosti na određenom nivou prerušeni božiji stvoritelji rade u granicama svog vlastitiog eksperimenta.

Plejdanci: Ova zemlja je bila jedan eksperiment, eksperiment u biološkim kreacijama, u genetici. Prije mnogo vremena smo rekli da ste vi na zemlji kreirani da budete Međugalaktički Centar Razmijene Informacija. To može zvučati kao da je cijeli svijet sačinjavao jednu kutiju podataka .
Možete li zamisliti metalik svijet napunjen kutijama podataka, i to je zemlja kao centar informacija? Ili možete li zamisliti zemlju prekrivenu kompjuterima I neko dolazi I sjeda za kompjuter I uzima podatke iz kompjutera. To je drugi način postojanja Međugalaktičkog Centra Razmijene.
Ipak, oni koji su slušali ono što smo mi podijelili sa vama znaju da smo mi napomenuli da kada projekat bude spojen sa svojom namjerom koja će pokazati mnoge vrste životnih osjećaja, i ona će donirati njihovu DNA.. Dali DNA stvara kabinete failova? Da li DNA pravi kompjutere? Ili DNA pravi ljude, životinje i biljke?

Međugalaktički Centar Razmjene je bio kako ga mi zovemo Biblioteka Života. Jedan ja došao na zemlju, i jedan je zaronio u sva iskustva, koji je učestvovao u davanju njihove životne snage za kreiranje životne snage ovdje.. Genetski je prikupio znanje o svim stvarima.

Zapamtite da smo rekli da su vaši božiji stvoritelji majstori genetike.. Zapamtite kada pričamo o povratku Reptila i kada kažemo da su oni pored toga majstori genetike. Vi ćete biti dovedeni pred istinu i ova informacija će biti istinski iskustvo.

Skoro smo govorili o Hronici Adama i Eve i kako im je znanje bilo dato, i kako ih je znanje ostavilo u životu. Život u voću koje su ubrali i jedenjem te supstance oni su sticali znanje. Da li ti to daje neku ideju, možda koje je ovo mjesto?
-----------------------------------------------------------------------------------

Originalni čovjek je bio kodiran u izvjesnom slučaju da bude sklonjen od iskustva, sklonjen od mogućnosti okupacije .Tokom zemljine istorije vodile su se borbe između božijih stvoritelja za vlasništvo nad ovim mjestom. Kao što smo vam već rakli. Pre oko 300,000 godina u jednoj bitci zauzet je prostor, i izvjesne energije su tražile vlasništvo nad ovom teritorijom od tog vremena. Od tog vremena majstori genetike su bili u mogućnosti sa njihovim nevjerovatnim znanjem da kontrolišu frekvenciju evolucije na ovoj planeti

Vi kao članovi Porodice svjetlosti ste poslani ovdje da promijenite frekvenciju na ovoj planeti. To je tako prosto. Na tome se bazira vaš cilj. Vi dolazite kao ljudi, ali vi niste samo ljudi. Vi dolazite iz vaše budućnosti u zemljinu prošlost. Osjetit ćete to na trenutak. Vi ste čuli dovoljno dosta puta da mi dolazimo u vašu sadašnjost, što je sa naše tačke gledišta prošlost, da napravimo promjene, da utičemo na moguće promjene..
Vi radite isto..
Vi svi osjećate da ste bili rođeni, i zato imate mnogobrojne prošle živote. Mi želimo da prikažemo scenario koji razdire, i premašuje ljude u ovoj zoni slobodne volje I gdje postoji golema tiranija i kontrola frekvencije, gdje strah I haos preuzimaju ovaj prostor..
Sasvim zamislivo.

Želimo da vi znate da je tehnologija tako daleko otišla, da je ovom postojanju, i u određenom periodu opkolila i stegnula obruč sa ovom vrstom frekvencija, i sa njom se može ići unazad stotine hiljada godina sa ciljem da se zapovijedaju promjene postojeće sadašnjosti..
U ovim vremenskim periodima postojeća energija može da promijeni hroniku njihove vlastite istorije.
Vi ste poslati iz jedne tačke daleke budućnosti kroz vašu prošlost sa ciljem da se pripremite za vrijeme kada će vaši talenti moći biti korisno upotrijebljeni, i kada će vaše sposobnosti da prođu kroz sistem i odmah promijene sistem koji će se manifestovati, koji će proraditi. To je ono što vi radite..

Pitanje: U zadnje vrijeme ja sanjam snove o odbacivanju moje kože. U snu ja nisam reptil , ja sam čovjek. I kada koža spadne nema ničega osim svjetla.

Plejdanci: To je sistemsko razbijanje. To je tvoja propusnica..”sistemsko razbijanje” .Raspoloživo za međugalaktičko sistemsko preuređenje.. Putuj sa porodicom i imaj mnoge prijatelje.. Pouzdan, ekspeditivan i pustolovan posao samo..
Ti I tvoji prijatelji pozvani ste da idete i razbijete sistem. Šta to znači, razbiti sistem? To znači da ako elektromagnetski sistem radi na 100 volti, i oni žele da promijene sistem na million volti ti moraš da naučiš da preneseš milion volti u tijelo od sto volti. To je razbijeni sistem. Kao razbijač sistema ti si sposoban da promijeniš bilo koju vrstu energije zato što si ti izvjesni kreator rase.

Originalni projektanti, čiji je originalni projekat zemlje, htjeli su da promijene ono što se dešavalo ovdje, i da odnesu originalni Original Plan nazad u akciju.. Kao svi sistemski razvoji i svi oblici razvoja svijesti, promjene su bolje kada dolaze iznutra nego spolja.. Kao član Porodice Svjetlosti ti se specijalizuješ u infiltriranom sistemu u prerušenog domorodca.. Ti živiš život baš kao domaći i kada dođe vrijeme ti primaš napon i transformišeš se, još uvijek izgledajući kao domaći..Tada ti emituješ novu frekvenciju zato što postoji gomila koji od tebe hvataju postojeću frekvenciju, i vi zadržite mrežu aktiviranu izmedju vas dok ne zauzmete sistem, naravno, zamaskirani, I tada počinješ da mijenjaš cijeli sistem, mijenjajući frekvenciju u sebi..

Želimo da shvatite da sistem kojim dolazite iz budućnosti u prošlost, evoluira u zraku dok vi ne budete spremni.
Vi ćete se opozvati iz realnosti gdje vi istovremeno postojite, gdje ste vi istovremeno i to dijelite sa drugom verzijom sistema.

Kao sistemski razbijači i članovi Porodice Svjetlosti vi se inkarnirate ne samo u ljudsko područije. Dok postojite ovdje na zemlji, težite da razumijete vaš identitet i da ujedinite vaše unutrašnje znanje sa životom pod maskom čovjeka, postoje dijelovi vas koji funkcionišu u mnogim drugim realnostima, i rade iste stvari i tvoj svijet snova je ulaz kroz koji vi možete veoma lako pristupiti ovoj vrsti iskustva.

Mnogi od vas koji su junaci i mnogi od vas koji oštro odmiču od stvarnosti, počinju da imaju sigurnu memoriju od drugih aspekata vas samih..
Kraj prvog dijela.

Konverzacija sa Plejadancima II dio

Kada počnete da shvatate koliko je veličnastven plan za dimenzionalne promjene ovog prostora, shvatit ćete da puko upravljanje sa ljudske razine je neefektivno.. U suštini ljudima nije dovoljna spoznaja, dovoljna je energija da otrgnu ono što će biti otrgnuto na ovoj planeti. Vi ste infiltrirali mnogobrojne različite realnosti ovog vremena sa sporednom sviješću. Ti mijenjaš mnoge stvarnosti i počinješ da se budiš u njima..

Pitanje: Mnogi od nas prošli su kroz mnoge emotivne prevrate bar na trenutak. Možete li nam nešto reći o procijeni emocija?

Plejdanci: Kada imate emocije unutar fizičkog tijela postoji hemijske reakcije da osvoje prostor..Kada ne upotrebljavate emocije postoje različiti pravci od kojih jedan ima pristup..Emocije ispuštaju hormone, enzime, mnoge druge stvari i tijelo počinje da ima katalički efekat, jedan naviše u odnosu na drugog..Kada svjetlost odkodira žarulju, te malene lagane niti koje nose sve podatke o vašoj istoriji, počinju da budu izjednačene sa vlastitim emocijama, koje mogu da se provuku kroz memoriju u druge realitete. Emocije su veoma, veoma nužne..Mnogi od vas griješe jer ne čekaju da se spoje sa emocijama. To je jedan od vaših velikih strahova da napravite korak u nešto zaista emotivno i onda koju kontrolu imate? Vi svi morate da naučite, da postoji mnogo toga što možete otkriti puštajući kontrolu.. Osjećaj je veoma dubok da možete nekoga ili nešto katapultirati u najvišu memoriju vašeg bića..Butite svjesni toga, molimo vas..

Pitanje: Vi ste predlagli da mnoge od nas dovedete u dodir sa ovim emocijama i da osjetimo emotivno pročišćavanje, pročišćavanje emotivnog tijela..Ako mi zaista možemo doći u dodir sa našim ranim emocijama iz djetinstva ili tim stvarima koje su veoma traumatične, teške i bolne, za mene je to pripremanje za upoznavanje multidimenzionalnog sebe što može donijeti bol ili traumu..Imati hrabrosti da osjetiš sve to što nam dolazi..

Plejdanci: Ako postoji bilo šta što vi trebate u tom trenutku da oplemenite sebe, to je hrabrost da osjetite, hrabrost da idete korak naprijed u emotivnom obliku sa drugim oblicima vas što vi možda i ne razumijete.. Zbog toga mnogi od vas koji su radili na sebi ove godine konačno osjećaju rezultate toga..Mnogi od vas koji se pitaju šta da urade sledeće za sebe, prilagodite svoje tijelo, poradite na tome, izravnajte to, radite različite stvari.. Otvorite ono što ste nosili skupljeno unutra tako da se možete osijetiti manje ranjivim nego prije.. Jedna od stvari koje čine sretnim sve vas, jeste da je vaša psihologija doslovno počela da se mijenja od kada ste vi pčeli da napuštate ono u čemu ste imali oslonac, u cilju da zaštitite sebe.. To je jedna velika stvar..
Zapamtite da smo vam rekli , da kao članovi Porodice Svjetlosti, vi dolazite zamaskirani u ljude vi možete razumjeti ljudske dileme, možete razumijeti efekte kontrole frekvencije..

Šta ovo znači? Efekte kontrole frekvencije? Već smo rekli da su pre 300,000 godine izvjesni božiji stvoritelji koji su Reptili po prirodi, napali ovu stvarnost i uzeli je..oni su promijenili postojeću DNA nekih ljudi koje su pokupili za njihove eksperimente..Naravno vi morate znati da su postojale mnoge civilizacije. Šta se dešavalo kada su ljudi ponovo uređeni i bili poslati sa kako znate duplom spiralom.. Tad su mnoge energije donesena na ovu planetu da stvore nesumnjivo mišljenje da će sa ovim duplim lancem informacija kod ljudi svesti u biti na život kroz borbu i preživljavanje, i ta veoma mala postignuća će se ostvariti, i ako se ostvare to će biti za veoma kratak vremenski period.. Kao članovi svjetlosti sa promijenjenim DNA vi imate mogućnost kroz taj scenario da nastavite da postojite..

Pitanje: Kada ste vi rekli „ Bogovi su zarobljeni u iluziji“ , ko su bogovi? Jesu li oni naši?

Plejdanci: U nekom pogledu oni jesu vi.. Mi smo sa tim htjeli da kažemo da vaši Reptilski bogovi trepere u iluziji..Možete li razumijeti koliko je to sve široko? Možete li da shvatite šta se događa u toj velikoj igri?

Ovim božijim stvoriteljima, da ti se u stvari moliš. I naravno da oni su tehnološki daleko superiorniji, i više nego što vi možete da shvatite , pa šta?
Oni su zaboravili ko su njihovi bogovi. Oni su izgubljeni bogovi ili bogovi koji su zarobljeni u iluziji..U svakom slučaju oni kontrolišu vašu frekvenciju i stvaraju svijet kontrole za vas i zabavljaju se i igraju sa vašim svijetom i postavljaju scenario jedan iza drugog i upotrebaljavaju modulator frekvencije za njihovu vlastitu dobit da kreiraju nekakav odašiljač iz ljudi direktno do portala u kosmosu za svoju ishrani ili bilo kakvu upotrebu, u stvari, da imaju ovu energiju, zapamtite, „svijesti je energija“.. Svijest je u svim stvarima, zapamtite. Vašu planetu kontroliše rasa koja vas je ograničila, i kreirala haos i strah i rat i žene i muškarce protiv muškaraca. To je istorija u poslednjih 300,000 godina.. bili su muškarci protiv muškaraca i ta kreacija je siguran strah između mještana.. Oni to stvaraju..Kompletnu zemljinu energiju ovi božiji stvoritelji koriste.. Kao članovi Porodice svjetlosti vi morate krenuti ka promjenama pretežne frekvencije to je slanje od strane mještana. Morate imati životnu inspiraciju da im pokažete da se ponašate suprotno od onoga što su oni mislili.

Pitanje: Jedna od stvari koju sam ja došla da realizujem jeste da stvorimo svoju vlastitu stvarnost, ipak mi takođe kreiramo naše vlastite iluzije.. Onda postoji suprotnost o tome šta je realnost a šta je iluzija..? Ja sam to sve povezala ali postoji još nešto što ste rekli o zarobljenosti boga u iluziji.

Plejdanci: Zarobljenost u iluziji. Da! ako možete da razumijete ovo, samo oni koji su počeli da razvijaju svoju svijest shvataju da je planeta sama zarobljena u neznanju, to je zarobljenost u lažnom identitetu, a to je što i vi vidite da su ljudi kontrolisani od izvjesnih pojedinaca, vi morate da shvatite da su pored toga, božiji kreatori zarobljeni.. Oni su zarobili sebe baš kao što su ljudi zarobili sebe. To je isto kao kad bi Lizzi zarobili ljude zar ne? Zapamtite ljudi kreiraju svoju vlastitu stvarnost.. U stvarnosti , ljudske kreacije su zarobljene i imaju gentsku manipulaciju i DNA prepravku od Lizzija..Zapamtite sve što ste stvorili vi ste doživijeli.. Tako oni su započeli svoju vlastitu verziju toga u svojim vlastitim životima, a nisu čak ni znali to..Oni su bogovi zarobljeni u iluziji..

Pitanje: Vi ste govorili o važnom održavanju frekvencije svetlosti, i nisam to u potpunosti shvatila..

Plejdanci: Vi ste se složili da dodjete i da podržite aktuelan tekući skup, elektromagnetne energije. Kada je ljudski medij povećan sa izvjesnom količinom elektromagnetske energije , naravno , cjelokupna funkcija se veoma promijenila.. Pošto ste prihvatili da primite i zadržite frekvenciju imajući sigurnu količinu elektromagnetne energije koja stalno evoluira unutar vas, vi mijenjate svoj vlastiti napon, vi mijenjate svoju vlastitu svijest u tom procesu. U početku održavanja ove frekvencije i održavanjem njene konstantnosti, to će značiti da eventualno 100% vremena, nije važno koja je situacija, ćete vjerovati da vi kreirate svoju vlastitu realnost kako god ona izgledala..To je zadržavanje frekvencije. Frekvencija je svijest. To je svijesnost..To je efekat koji je oko tebe..
Mi vam predlažemo za početak da živite i upotrebljavate ideju koju je stvorilo vaše vlastito iskustvo, koju ste vi projektovali, zbog koje ste okrivljeni..To je ono na šta ste navedeni da u to vjerujete, da vi nemate ništa sa tim.. To je dio robovanja vaše vlastite energije. Neko vas je ubijedio da vi niste okrivljeni i vi ste u to povjerovali i vi ste živijeli sa osjećajem nemoćnosti.. „ Nisam kriv“,“Nemam ništa sa tim što mi se događa“ „Ništa nije u mojim rukama“..To je jedna nevjerovatna tiranija. To je upravo suprotno tome kako ova zemlja funkcioniše..

Pitanje: Da li vaše emocije utiču na vašu frekvenciju? Na primijer ako ste uznemireni ili ljuti da li još održavate vašu frekvenciju?

Plejdanci: Zavisi.. Kada postaješ ljut i uznemiren, dali si ljut i uznemiren zbog toga što osjećaš da ti je neko nešto uradio ili si ti ljut i uznemiren zato što si još jedanput kreirao istu situaciju da se naučiš, zato što još nisi savladao to..

Pitanje: Ako vi pokazujete ljutnju kao prosti izraz emocija bez presudjivanja, da li to utiče na frekvenciju?

Plejdanci: Apsolutno, to utiče na frekvenciju. Frekvencija o kojoj mi govorimo koju ste vi donijeli na planetu su jedne od ovih...Ja sam kreirao to, Uradio sam to, kriv sam, ne mogu rasplesti to, mogu izliječiti..i td..Da li razumijete? Donijeli ste frekvenciju potencijalnosti..Kao Čuvari frekvencije vaš zadatak je da dosljedno živite tako, da ne pričate jedno a radite drugo..To se radi kada niste Čuvari Frekvencije..
Kada ti postupiš ljuto i uznemireno i kada si ljut na sebe zbog takvog nastupa, ti nastupaš kao žrtva jer si učinio nešto što nisi htio da učiniš i ti nećeš biti Čuvar Frekvencije. Apsolutno ne.. Šta ti tim pokazuješ drugima? Koju slobodu pokazuješ drugima?
Čuvari frekvencije žive takav život da ti pokazuješ drugima kako se izdižeš iznad svake situacije zato što si ti sposoban da zadržiš ono što znaš u prednjem dijelu tvoga uma da si ti kreiran, i da nije bitno kako stvari izgledaju, ti si sposoban za kreacije sa zadovoljstvom, jer si shvatio ,čak i u ljutnji, da sve što ti kreiraš vodi te negdje..

Pitanje: Unutar održavanja i zadržavanja frekvencije je osjećaj dobar bez osjećaja osuđivanja?

Plejdanci: U granicama osjećaja nemoćnosti i neuticajnosti..Obično kada si ljut, ljut si zato što osjećaš da ti nemaš ništa sa tim što se dogodilo. Vratimo se natrag na to..Nema svrhe ljutiti se na sebe. Ako sklopiš ugovor sa sobom da ćeš sebi uvijek napraviti jednu priliku iz druge zbog dobre avanture i lijepog provoda i ako živiš život na taj način da ti moraš vjerovati da sve što si ti kreirao je cilj tog plana..To postaje usklađeno sa onim što ti znaš..
Mi ćemo biti malo futuristički za tebe.. Svaki čovjek emituje izvjesnu frekvenciju. Mi volimo da kažemo to je tvoja pjesma..To je tvoj podešenost.. U ovom kontroliranom svijetu, postavljena je kontrola frekvencije i uvijek će te podsjećati da budeš plašljiv uvijek iznova..Kada ti odrasteš tvoja majka ti kaže „ Ne budi vani do kasno“ ili šta već..Ti ćeš ono što ti je rečeno stavit u svoju vibracijsku frekvenciju da te može tjerati na brigu, strah, zbrku..i td.. Razmisli o tome..“ Vežite pojas“, „Moraš uzeti svoje vitamine“ „Moraš se odbraniti od gripe“.. Sve ove stvari, sve je ukorijenjeno u tvoju cijelu populaciju, uopšteno gledajući, to nije utjeha..Vaša opšta parola na zemlji nije „hej sve je super“. To nije ono što si mislio..

Kada učiš modulirati i kontrolisati frekvenciju tada si ti odašiljač i ti počinješ da utičeš na cijelu planetu na taj način, i planeta počinje da dolazi u svoje sopstveno vlasništvo.. Ti učiš da postoji raspored načina rada između pojedinaca da je to zaista rutina..Ako ti počneš priznavati raspored i prihvatiš ga kao globalni raspored mnogo više nego pojedinačni raspored ti ćeš biti u mogućnosti da emotivno ublažaiš planetu dok ne dođe do shvatanja zbog čega izvjesne stvari veće razine, sa više podešivača i bit ćeš sposoban da promijeniš mnoge stvari na planeti zato ćeš ti shvatiti da trebaš planeti, ne samo kao pojedinac..Ako prihvatiš ove stvari lično, povrijedit ćeš svoje osjećaje..A kada povrijediš osjećaje ti više nisi čuvar frekvencije zato što ti onda nastupaš kao da ništa nije dobro..
Mi želimo da vidimo tu božiju razinu, božiju nonšalantnost, perfekciju u svemu. Pa ti možeš vidijeti kako se osijećaš, ti to mežeš samo osjetiti na sekund ili dva i reći „ Ovo je interesantno“. Osjećam ovo, i samo moj viši ego zna o čemu se radi, ti ćeš biti sposoban da se promijeniš.. ali osjećaj neuticajnosti daje ti mogućnost da vidiš kako se zemlja osjećala svo ovo vrijeme..Da li možeš da razumiješ ovo.. Svi vi ste spremni da izjavite svoja iskustva..Vi ste gledali događaje i događaje i vidjeli šta dolazi od njih..Uvijek gledajte svaki događaj kao priliku. To postaje suštinko sa određenog gledišta, za vas da znate ko je čuvar frekvencije, a ko nije, jer će uskoro doći vrijeme kada ćete biti sposobni promijenite saznanje veoma lako.. Neki od vas su već spremni da urade to u blagom stupnju..Kada možete da promijenite spoznaju željet ćete da znate da li su druge osobe dosljedne u njihovom ponašanju i da njihove emocije ne upravljaju njima..
Ali ako oni nisu dosljedni i ako je moguće da su je izgubili u emotivnim snovima, ti nećeš biti u mogućnosti da se povežeš sa njima.. To izgleda kao da zu povezane ruke slabom vezom..Doći će vrijeme kada ćete željeti da znate ko je Čuvar Frekvencije, a ko nije jer tvoj život i život mnogih drugih zavisi od stabilnosti i nepromijenjivosti onih koje ti gledaš..To će napraviti velike razlike..

Pitanje: Mi kreiramo našu vlastitu realnost i ova zemlja je popunjena informacijama. Ako mi mislimo nešto, to je tako..Da li ovo ima veze sa tim zbog čega su Lizzi uhvaćeni u mrežu ili zarobljeni ovdje?

Plejdanci: Oni su zarobljeni ovdje, da.. Oni su zarobljeni u iluziji. Oni ustvari zaista ne znaju za šta su se zakačili..Vas će zaustaviti nešto, ali i pored toga vi morate ići naprijed..

Pitanje: To me sve navodi da mislim da ste vi stvarno odgovorni za sve što govorite i sve što mislite , jer su oni postali kostur i zemljin kamen temeljac i utiču na sve drugo..

Plejdanci: Zemlja je stvorena sa izvijesnim ciljem kao Međugalaktički Centar razmijene informacija. Ovaj centar razmijene informacija nije jedan jedini..Postoje serije ovih centara koji su radili na tome da spoje vaš svemir zajedno.. Ovaj posao pravi povezivanje života iz Životne Biblioteke.. Kao sistemski razbijači vi upravaljate paralelnim svijetovima što je sad dio ovog velikog posla.. Ono što se dogodilo u jedmoj vjerovatnoj budućnosti je golema tiranija koja postoji u ovom lokalnom svemiru i sistemske informacije će biti nepovratno srušene..To je zavlačenje vašeg univerzuma. Vaš univerzum postaje toliko ugušen da to postaje zavlačenje vašeg života..

Kroz moduliranje frekvencije, kontrolisanje frekvencije, postojaće jedna energija koja će uzeti mnoge od ovih Centara Informacija i životnih informacija, sve što ste znali, u tvojoj budućnosti to će prestati.U budućnosti u kojoj mi dolazimo to je nešto što baš smeta. Mi sme Članovi Porodice Svjetlosti, isto kao i vi. Mi smo bili dodijeljeni da radimo sa vama u vašoj prošlosti, u vašoj sadašnjosti i da zmijenimo vašu blisku budućnost, da promijenimo događanja gdje su prvo počela, da je promijenimo u punom značenju u prošlosti iz naše sadašnjosti..U vašoj sadašnjosti..

Pitanje: Da li naša sadašnjost mijenja našu prošlost?

Plejdanci: Da. Slušajte dobro šta ćemo vam sada reći? Vi možete promijeniti vašu prošlost i napraviti drugu prošlost. Nije neophodni izbrisati staru prošlost. Da li razumijete? To je novi put, nova mogućnost da nešto bude..Sve što postoji to postoji..mi želimo da kreiramo novu aleju izbora.
Vi ste Sistemski razbijači i vi ste eksperti u donošenju mogućnosti u sistem.Vi ulazite u sistem gdje su mogućnosti ograničene. Vi dopuštate mogućnosti različitih potencijala. Vi ste tu da donesete potencijal saradnje i harmonije.. To je u suštini potpuna suprotnost budućnosti, budućnost koju smo mi uvrstili da kreiramo sa mogućnosti izmjene.

Shvatite da tamo gdje vi budete išli će biti mnogo interesantnije. Bilo nam je veoma duhovito u slučaju kada smo pomagali evoluiranju vaše svijesti.. Mi smo to namjerno tako postavili da su vaša otkrića o vama, vaša vlastita istina, da ima milijardu iskustava u kojima se oslanjate na sebe, da imate porodicu oko sebe i da niti jedan od vas ne bude nikada sam.. Mi smo kreirali arenu gdje vi imate dozvolu da oživite svoj sjaj, da konačno izađete iz najdubljeg dijela vaše stvarnosti i da zablistate sa onim što ste oduvijek znali da ste vi.. Zadatak se nastavlja , mi tražimo nastavak. Vaše zahtijevanje je neuporedivo brže..Vaš posao, svih vas, će biti mnogo više unutar vas samih.. Dani vanjskog okupljnja su pred samim krajem.. Energija, sve ono što ti tražiš dolazi u provođenju više vremena sa samim sobom. Oni od vas koji prave sjajne skokove i sjajna ubrzanja imaju veću predanost u oslobađanju njihovog tijela, oni mijenjaju svoj raspored riječi, svoj raspored misli i počinju da ide u u unutrašnjost u tišinu i počinju da čuje ono što im se šalje..Vi ste svi primaoci podatatka. Problem je u tome što vi niste vjerovali onome što znate. Vi konstantno gurate sebe u suprotno..
Vaš dobitak i vaša nagrada koju ćete dobiti od ovoga su veoma brojne. Ono što ćete naučiti nas je dragocjeno.Vi ćete nama nešto pokazati, mnogo više nego što vi možete da shvatite. Svojom nevinošću i svojom istinom vi emitujete frekvenciju koju mi koristimo da osvijetlimo budućnost i pokažemo nešto što je u našoj budućnosti, da vi u vašoj sada poklonite njima bez ikakvog provođenja..Vi ste baš plemeniti..U mnogim svijetovima vi ste baš slavni..Jednoga dana znat ćete šta to znači..

Ovaj članak je uzet iz djela pod imenom „ Bogovi zarobljeni u iluziji“..
Plejdanci su grupacija stanovnika zemlje iz zvjezdanog sistema Plejdanaca. Oni zovu sebe našom antičkom porodicom jer su mnogi od nas došli ovdje od Plejdanaca da učestvuju u novom eksperimentu na zemlji.
Plejdanci su ovdje kao ambasadori da pomognu Zemlji u njenoj tranziciji iz treće dimenzije i da pomognu nekima od nas u našem ličnom budjenju, sjećanju i znanju..

Barbara J. Marciniak Je jedna poznata internacionalna osoba koja se kanalizovala iz Sjeverne Kraoline. Kanalizovanje je pčela u 1988.. Barbara se kanalizovala na različite načine i sa grupom preko USA, ,Peru, Mjemačke i Japana..

Vi možete kontaktirati Barbaru koristeći vezu, P:O:Box 6521, Raleigh, NC 27628
Više informacija o Plejdancima preko, Breathwork email ili pozivom showen@portal.com ili 408/865/1768
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org/

Barbara Marciniak "Bog zarobljen u iluziji"
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Možda "MORA" ima ime ,al se "FARKAŠ" nosi s time
» "AVANTURA DO KRAJA SVIJETA"- na HRT-u!
» FOTO/VIDEO NATJEČAJ - "JESENSKA PRIČA"
» "PAZI, NOŽ!"
» Novi "FORESTER" - recenzijica