Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme

Početna stranicaPortalGalleryRegistracijaLogin

Share | 

KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 518
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 42

PostajNaslov: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 3:30 am

NOVI SVETSKI POREDAK Napreduje a ljudi koji su duboko umešani u to zlo NE ŽELE da deo čovečanstva koji ne zna za njih, saznaju. Šta im je najefikasnije uraditi po tom pitanju? CENZURISATI I NA KRAJU ZATVORITI PRISTUP INFORMACIJAMA NA INTERNETU O NJIMA to im je cilj koji će os...tvariti i niko im ništa ne može u tom smislu. BITKA je već počela, oni su u prednosti a mi moramo uzvratiti udarac onako kako najbolje možemo!

Pozivam Vas SVE da se "regrutujete" u OTPOR - SLOBODA INTERNETA, tako što ćete

1. Skinuti SVE one emisije, intervjue, predavanja koji govore o NWO (Novom Svetskom Poretku) na hard diskove i NAREZATI ih na DVD-ijeve!!!

- Za skidanje materijala sa youtuba i važi samo za MOZILU idete na Tools- add ons i u search ukucate download helper, ikonica sa 3 mala kruga je programčić koji Vam treba, instalirajte ga u Vaš browser i restartujte. Kada se mozila restartuje gore u levom uglu će Vam se okretati 3 kruga (crvene, plave i žute boje) i kada pokrenete youtube video samo kliknite na strelicu i na download... Vaš video je skinut u zavisnosti od Vaše brzine

2. Skinuti video na ZABRANJENU TEMU O NOVOM SVETSKOM PORETKOM što više možete prevodite na naš jezik koji većinski razumemo SVI mi na Balkanu ui ma kojoj formi on bio!!!!

3. Narežite skinute materijale na diskove a zatim one sa harda POSTAVLJATE i UPLOADUJTE na što više sajtova možete. Ako imate svoj sajt pišite što više tagova kako bi se što više ljudi konektovalo na Vaš sajt i videlo te snimke!!!!

4. Pošto im i naš stoji na putu ostvarenja svojih zlih ciljeva (jer se zalažemo za samodovoljnost i ne zavisnost od bilo koga) očekujemo i da će njega kao i ostale što već JESU i što ĆE ugasiti, tako da sam ja spreman da sa svog kompjutera držim sajt u malo izmenjenoj formi 24h na dan dok me ne otkriju pa ponovo da ga pokrenem.... takođe tražim i od Vas koji ste probuđeni i koji možete da se povežemo čvršće kako bismo odgovorili ovoj internet cenzuri koja je već u toku!!!

5. Naša sungazing organizacija će nas držati SVE na okupu i zato je dobro da se što više Vas uključi i učlani u istu kako bismo bili u kontaktu kada nam ukinu internet kakvog sada znamo i kako bih Vas mogao dalje obaveštavati o svemu šta se događa kao do sad!!!!!

http://www.cybermikan-sungazing.org/sungazingorganizacija.htm

6. Ovo je informatićki rat koji je objavljen nama običnim ljudima od strane svetskih moćnika i na nama je da li ćemo odgovoriti na njega kako najbolje znamo ili ćemo biti kao neme ovce koje vode na klanje!!!!!

7. Poziv za SVE hakere da se udruže u jedan zajednički front i odupru se ovakvoj orvelovskoj diktaturi onako kako oni mto najbolje znaju!!!!

Našim akcijama ćemo ih naterati da nam VRATE našu slobodu interneta na koju oni NEMAJU pravo! Neka opstane sloboda interneta slobodnim ljudima!!!!!

OTPOR ZA SLOBODU INTERNETA

THE END OF THE INTERNET !!!

http://www.youtube.com/watch?v=dzHhqBHg--s&NR=1

THE END OF THE INTERNET: THE BEGINNING OF INTERNET 2
...
http://www.youtube.com/watch?v=hqp7K44lTRo&feature=related

U.S. attempting to regulate the Internet

http://www.youtube.com/watch?v=Qy_Gxtvfsnk

Google and CIA working together to spy on you!! The New World Order is watching you!!

http://www.youtube.com/watch?v=LreeawqyOlc

The end of the Internet!

http://www.youtube.com/watch?v=yToCsYUy05c

What a Face
[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org/
MarkoJaksic
Početnik
Početnik

Broj poruka : 53
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 29

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 5:26 am

O ovome se prica vec duze od godinu dana..
Cuo sam za to zapravo pre vise od dve godine.. ali konkretno gledajuci nije to nista vredno posebne paznje. Da su zaista mogli privatizovati internet to bi ucinili jos pre 5 godina.
[Vrh] Go down
http://www.youtube.com/user/Alaemyrus
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 5:31 am

MarkoJaksic begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting je napisao/la:
O ovome se prica vec duze od godinu dana..
Cuo sam za to zapravo pre vise od dve godine.. ali konkretno gledajuci nije to nista vredno posebne paznje. Da su zaista mogli privatizovati internet to bi ucinili jos pre 5 godina.

Grešiš Marko!

To je prvo EKSTREMNO važno a drugo ova informacija sa Tv Russia today je od pre SAMO 4 dana!!! Znači novi zamah u pokušaju istog paklenog cilja.... samo se nemojte iznenaditi ako za par dana ne bude ni sajta ni ovog foruma!

E, mi treba da budemo BUDNI i da NE SPAVAMO nego spremni i na tu opciju- ja gore dajem neke smernice!!!!!!!!!!!!!!

affraid
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 5:49 am

THE END OF THE INTERNET - Dokaz da je cenzura već počela!

http://www.youtube.com/watch?v=gTvC3fU554c

MNOGI sajtovi na engleskom jeziku koji su se bivili temama poput 2012- te, NWO, Nibiru...... su ZATVORENI pod izgovorom da doprinose masovnim panikama i da su direktna pretanja "nacionalnoj sigurnosti" radi tema koje su bile na njima. Takođe su sklonjena većina predavanja na te teme u MP3 formatu, zatvoreni mnogi trackeri itd.

affraid
[Vrh] Go down
božanstveni
Početnik
Početnik

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.06.2010

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 6:40 am

Admin je napisao/la:
THE END OF THE INTERNET - Dokaz da je cenzura već počela!

MNOGI sajtovi na engleskom jeziku koji su se bivili temama poput 2012- te, NWO, Nibiru...... su ZATVORENI pod izgovorom da doprinose masovnim panikama i da su direktna pretanja "nacionalnoj sigurnosti" radi tema koje su bile na njima. Takođe su sklonjena većina predavanja na te teme u MP3 formatu, zatvoreni mnogi trackeri itd.

affraid

Po meni, većina ovih stvari oko 2012-te, globalnog zatopljenja, Nibirua i sl. je prenapuhana i doprinosi masovnoj panici, a to može pogodovati samo onima koji žele manipulirati našim osjećajima i energijama. Stoga ne nasjedajte na takve stvari, već budite otvorenog uma i pomno ih istražujte i radite na sebi. Što god da će se dogoditi može imati dva scenarija - ili će se stvarno dogoditi ili će biti lažirano kako bi se opravdalo masovno istrebljenje ljudi i stvaranje novog svjetskog poretka. U prvom slučaju ne možemo ništa učiniti, moramo prihvatiti stvari onakvima kakve jesu i shvatiti da je sve to dio velikog kozmičkog ciklusa. Ako je posrijedi drugi scenario, moramo biti svjesni što se događa, ne nasjesti na iluziju i razotkriti one koji stoje iza toga, ali bez nasilja, odbijanjem suradnje i diskonekcijom od sistema. Sve u svemu jedno je sigurno - dolazi do velikih promjena na energetskom planu koji utječe na sav život u našoj galaksiji, ne bih to govorio da i sam to ne osjećam. Preporučujem dokumentarac 'Buđenje' od Maxa Igana koji sam jučer stavio u rubriku 'Video', obavezno pogledajte i stvari će vam biti puno jasnije.

sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 6:57 am

Samo što ima jedna stvar Božanstveni a to je da oni BAŠ posebno zabranjuju TAKVE vrste sajtova i trackera koji se bave tim temama... onda je kalo zaključiti da hoće da SAKRIJU nešto, zar ne?

[Vrh] Go down
božanstveni
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 7:13 am

Admin je napisao/la:
Samo što ima jedna stvar Božanstveni a to je da oni BAŠ posebno zabranjuju TAKVE vrste sajtova i trackera koji se bave tim temama... onda je kalo zaključiti da hoće da SAKRIJU nešto, zar ne?

A nisi li pomislio možda da upravo oni koji promoviraju takve teorije sami sebe i cenzuriraju kako bi povećali sumnju u ono što se događa i sijali paniku i strah među ljudima? Ne bi li to bio savršen plan?

Ne kažem da išta od ovog nije istina, kao što rekoh treba otvoriti um i analizirati činjenice, ali najbitnije od svega je ne podilaziti strahu koji je energija niskih vibracija, jer to je upravo ono što oni i žele. Odvojiti nas od viših kozmičkih vibracija koje će pokrenuti evoluciju svijesti i dovesti našu svijest na višu razinu. A dogodi li se to, u što ja osobno ne sumnjam, oni nas više neće moći kontrolirati. Dakle, mirno i bez panike. Sve se događa s razlogom i ovo je samo test koji svi moramo proći kako bi spoznali našu pravu prirodu.

sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 7:17 am

božanstveni je napisao/la:
Admin je napisao/la:

A nisi li pomislio možda da upravo oni koji promoviraju takve teorije sami sebe i cenzuriraju kako bi povećali sumnju u ono što se događa i sijali paniku i strah među ljudima? Ne bi li to bio savršen plan?

Ne kažem da išta od ovog nije istina, kao što rekoh treba otvoriti um i analizirati činjenice, ali najbitnije od svega je ne podilaziti strahu koji je energija niskih vibracija, jer to je upravo ono što oni i žele. Odvojiti nas od viših kozmičkih vibracija koje će pokrenuti evoluciju svijesti i dovesti našu svijest na višu razinu. A dogodi li se to, u što ja osobno ne sumnjam, oni nas više neće moći kontrolirati. Dakle, mirno i bez panike. Sve se događa s razlogom i ovo je samo test koji svi moramo proći kako bi spoznali našu pravu prirodu.

sunny

Zaboravljaš suštinu informacije a to je DA KONTROLIŠU INTERNET kao nikad do sad! Čak i postavljaju kamere u avione navodno radi terorizma. U Novom Sadu imaš preko 1200 nadzornih kamera na ulicama.... Big brother watching you my bro.

O, tome se ovde radi. O kontroli svetskih moćnika nad našim životima i gašenju SVEGA što ima slobodu govora. O ovome je Hitler sanjao. Zar ne?

Ps. ne vidiš suštinu jer trenutno od sungazinga gledaš sve pozitivistički.
[Vrh] Go down
božanstveni
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 7:34 am

ADMIN:
Zaboravljaš suštinu informacije a to je DA KONTROLIŠU INTERNET kao nikad do sad! Čak i postavljaju kamere u avione navodno radi terorizma. U Novom Sadu imaš preko 1200 nadzornih kamera na ulicama.... Big brother watching you my bro.

O, tome se ovde radi. O kontroli svetskih moćnika nad našim životima i gašenju svega što ima slobodu govora. O ovome je Hitler sanjao. Zar ne?

U potpunosti slažem s tobom. I da, od sungazinga mi je sve pozitivno. Very Happy
Ali činjenica je da sam svjestan situacije, ali svjestan sam i da internet nikada neće moći kontrolirati ni jedan pojedinac, ni jedna vlada ni korporacija. A razlog leži u tehnologiji - jesi li se zapitao zašto je televizija izgubila svoju popularnost dolaskom interneta i zašto je televizija bila medij kojim je na veliko vršena manipulacija masama? Televizija je linearni medij, to znači na TV kanalu ne možemo mijenjati sadržaj i slijed programa, već moramo gledati ono što nam daju da gledamo. A internet je preokrenuo situaciju i sada mi možemo birati ono što nas zanima i što želimo gledati, a što je najvažnije je da možemo sami kreirati i formirati naše informacije. Cenzure je uvijek bilo i bit će, a zabranjeno je najslađe i vrlo lako se do njega dođe pirat

sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 7:39 am

ADMIN:

O, tome se ovde radi. O kontroli svetskih moćnika nad našim životima i gašenju svega što ima slobodu govora. O ovome je Hitler sanjao. Zar ne?

U potpunosti slažem s tobom. I da, od sungazinga mi je sve pozitivno. Very Happy
Ali činjenica je da sam svjestan situacije, ali svjestan sam i da internet nikada neće moći kontrolirati ni jedan pojedinac, ni jedna vlada ni korporacija. A razlog leži u tehnologiji - jesi li se zapitao zašto je televizija izgubila svoju popularnost dolaskom interneta i zašto je televizija bila medij kojim je na veliko vršena manipulacija masama? Televizija je linearni medij, to znači na TV kanalu ne možemo mijenjati sadržaj i slijed programa, već moramo gledati ono što nam daju da gledamo. A internet je preokrenuo situaciju i sada mi možemo birati ono što nas zanima i što želimo gledati, a što je najvažnije je da možemo sami kreirati i formirati naše informacije. Cenzure je uvijek bilo i bit će, a zabranjeno je najslađe i vrlo lako se do njega dođe pirat

sunny

O, Bože!!! Pa google baš to sada uskraćuje a formiraju nam internet da bude SAMO po njihovoj volji jer još nemaju samo nad njim celu kontrolu. Oni hoće da 100% zagospodare internetom kao nad televizijom, novinama itd.! Na nama, probuđenima koji to vidimo je da im pružimo otpor kako znamo i umemo!

Jel sada shvataš suštinu?

affraid
[Vrh] Go down
božanstveni
Početnik
Početnik

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 8:06 am

Admin je napisao/la:

O, Bože!!! Pa google baš to sada uskraćuje a formiraju nam internet da bude SAMO po njihovoj volji jer još nemaju samo nad njim celu kontrolu. Oni hoće da 100% zagospodare internetom kao nad televizijom, novinama itd.! Na nama, probuđenima koji to vidimo je da im pružimo otpor kako znamo i umemo!

affraid

Oh, prosvijetli se Admine Very Happy

A zašto koristiš Google, Gmail, Chrome, Microsoft Windowse, kad imaš Google Scraper, Linux, Mozillu, Chromium, proxy servere i milijun drugih alternativnih stvari koje su u većini slučajeva i bolje. Ovdje je stvar u izboru. I malo boljem poznavanju tehnologije. Svi mi želimo lako i bezbolno do informacije, a ne želimo se malo potruditi oko nekih stvari kao što su sigurnost i anonimnost.

sunny
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   ned kol 15, 2010 8:09 am

Admin je napisao/la:

affraid

Oh, prosvijetli se Admine Very Happy

A zašto koristiš Google, Gmail, Chrome, Microsoft Windowse, kad imaš Google Scraper, Linux, Mozillu, Chromium, proxy servere i milijun drugih alternativnih stvari koje su u većini slučajeva i bolje. Ovdje je stvar u izboru. I malo boljem poznavanju tehnologije. Svi mi želimo lako i bezbolno do informacije, a ne želimo se malo potruditi oko nekih stvari kao što su sigurnost i anonimnost.

sunny

O, moj Bože!

What a Face
[Vrh] Go down
Pitagora
Početnik
Početnik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.06.2010

PostajNaslov: www je 666   ned kol 15, 2010 11:58 am

Admin je napisao/la:

affraid

Internet i jeste teritorij satanskog (WWW je numerološki prikaz 666)i NSP-a,oni su ga kao takvog obilježili kao što mnogo toga drugog obilježavaju,oni su ti koji paze kada stvar prevršuje mjeru na njihovu štetu.
[Vrh] Go down
markosoc
Početnik
Početnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.06.2010

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   pet ruj 17, 2010 1:40 pm

XXX = 666
VI S A = 666 itd
Isti se ponavlja na raznim mjestima , i upravo ih simbolizam odaje i osuđuje na propast...

SUN
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!   Today at 10:31 am

[Vrh] Go down

KRAJ SLOBODNOG INTERNETA KAKVOG POZNAJEMO!!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kraj zime-Bushcraft Raslinje
» Problemi s naručivanjem preko interneta...
» 21. 12. 2012 kraj svijeta ?
» kamp kraj rijeke
» Kraljica močvare