Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme

Početna stranicaPortalGalleryRegistracijaLogin

Share | 

Novi duhovni uvidi: Mentalni programi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 518
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 42

PostajNaslov: Novi duhovni uvidi: Mentalni programi   pet lis 08, 2010 5:29 am

Svojstvo i nahođenje:

KO živi po FIZČKOM telu on se pokreće okolnostima kojima je okružen.

KO živi po EMOCIONALNOM telu on se kreću u područiju osećanja- Ja osećam...!

KO živi po MENTALNOM telu on se kreće po svom mišljenju- Ja mislim...!

KO živi u DUHOVNOM ili SPIRITUALNOM telu, on samo DELUJE, ZNA i VIDI- Ja vidim!

Kada ste u DUHOVNOM telu onda vam je um "prazan" i nemate više onakve bure i nalete misli 256.000 u sekundi. Um vam je smiren i umiren jer su te misli koje su prethodile tom stanju bile podprogrami većih mentalnih programa koje ste sami sebi usadili ili su vam neki drugi usadili iste tokom života. Kada puknu ti mentalni programski sistemi nema ništa da aktivira podprograme i onda je vaš um "PRAZAN" ali svakako funkcioniše mnogo više i bolje nego ikad. Vi se pokrećete tada vašim nahođenjem tj. Duhom. Nema puno razmišljanja, samo POSTUPATE i ZNATE bez mnogo analiziranja i vaganja i svaki put donesete PRAVU odluku.

O ovome ću držati uskoro video predavanje...

Primer kako deluju mentalni programi:

Imate dete od par godina života. Ono se igra napolju na -5 stepeni, srećno je, uslikuje, raduje se u snegu... ali, bez jaknice (izašlo je napolje bez svoje jaknice, njemu je lepo tako), međutim vidi ga posle 30- tak ili više minuta majka da je bez jakne i počne da viče "Oblači jaknu jesi normalan prehladićeš se" Dete ne oseća hladnoću, nema potrebe za jaknom ali majka (autoritet) viče na njega i ono ulazi u kuću oblači jaknu i od tada svaki put kada izlazi po hladnoći oblači svoju jaknu da se "neprehladi" i taj mentalni program ga prati tokom celog života....

KO TI JE REKAO DA ĆEŠ SE PREHLADITI AKO IZAĐEŠ BEZ JAKNE NA HLADNOĆU?

PRVO- TVOJ AUTORITET, PRIHVATIO SI TO MENTALNO.

DRUGO- TVOJ MENTALNI USAĐENI PROGRAM KOJI JE AKTIVAN TOKOM CELOG TVOG ŽIVOTA.

Tako deluju mentalni programi koji nas ZAROBLJAVAJU i OGRANIČAVAJU naš um i naše sposobnosti.

Kada puknu svi mentalni programi sungazingom vi VIDITE i SHVATITE. Vidite jasno da ste ENERGIJA U OBLIKU MATERIJE, A ENERGIJA NE MOŽE DA SE PREHLADI, NE MOŽE BITI GLADNA, NE MOŽE BITI BOLESNA, TRAJE VEČNO..... A PREPREKA TOM ISPUNJENJU JE SAMO VAŠ UM I VAŠI MENTALNI PROGRAMI KOJE STE SKUPLJALI TOKOM CELOG ŽIVOTA I RANIJIH INKARNACIJA.

Kada se oslobodimo SVH mentalnih programa mi postajemo BEZGRANIČNI nema onoga ovo može da se desi, ono ne..... SUNGAZING JE IDEALNA TEHNIKA ZA PUCANJE PROGRAMIRANJA I ŽIVOTA BEZ IKAKVIH MENTALNIH PROGRAMSKIH SKLOPOVA.

JA SAM SLOBODAN SAD A TI?

[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org/

Novi duhovni uvidi: Mentalni programi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi "FORESTER" - recenzijica
» NOVI ZAKON O ORUŽJU
» NOVI COOLMAX MODEL
» Novi Zagreb