Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sungazing- Gledanje u Sunce forum za Balkan

Sunazing i uzemljavanje će Vam pomoći da izlečite sve bolesti za kratko vreme

Početna stranicaPortalGalleryRegistracijaLogin

Share | 

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 518
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 42

PostajNaslov: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   ned pro 12, 2010 2:47 am

Evo ukratko i sažeto a opširnije imate u mom dnevniku:

- Smršao sa 115 na 85 kg. na 185 cm. visine i tu se držim.

- Rešio se bureta od stomaka.

- Smanjio dioptiju sa -3 na -1.5.

- Rešio probleme sa srcem, sekiracijom, nervozom, disanjem, želucem i stomakom, umorom, gipkija sam i mnogo pokretljiviji, rešio se lumbalnog reumatizma radi kojeg sam pio jake lekove poput: trodona, tramadola, sintradona, nimulida...

- Rešio probleme sa bolnim kostima i venama, kao i vodom u nogama.

- Imam mnogo više energije nego ikad u životu, ne umaram se uopšte ma šta i koliko radio.

- Skoro dve godine mi je nemoguće da se razbolim, prehladim ili da me boli grlo... Imunitet nadnaravan! Bolesti beže od mene bestraga.!

- Manje spavam ali kvalitetnije i mnogo bolje.

- Do pre 2 godine sam zaboravljao rečenice kada nešto pričam ili pišem dok sam sad u stanju da držim predavanja, pišem knjige, dajem intervuje, imam mnogo bolje pamćenje...

- Nemam više problema sa glavoboljama, migrenom, bolovima u plućima i sekreta koji me je gušio.

- Raste mi NOVA kosa na mestu odakle mi je otpala od pre 25- te godine (sad se češljam čak).

- Koža mi je podmlađne, glatka, lepa, nežna i fina.

- Imam neverovatne uvide, povremene nalete telepatije sa znacima empatije (osećam tuđa osećanja, znam im prave namere i motive), mnogo mi je jača intucija i viđenja u bližu budućnost, mogu da lečim rukama polažući ih na bolesnike.

- „prazna“ mi je glava i ne živim u prošlosti niti me budućnost opterećuje, živim sad ovde i ovom trenutku.

- Znam ko sam, šta sam i zašto sam ovde na Zemlji, znam jako dobro šta mi je činiti i kako da ostvarim ono što trebam.

- Potpuno mi je jasna moja karma i karmički dug koji „ispaštam“ u ovom životu.

- Prosvetljen sam i na putu sam potpunog prosvetljenja.

- Konstantno sam u opuštanju, odmaranju, um mi je neopterećen, smiren sam i samo uživam u postupku bez da se više pitam kako ovo, kako ono, zašto ovo ovako, zašto ono onako...

- Naravno da sam i rešio svoje ekonomsko pitanje uz nejedenje po mojoj volji uz savršeno zdravlje, jer od 11. 06. 2009. ne moram da jedem NIŠTA ako ja to ne želim, a ne želim iz svojih razloga. Od tog vremena sam najviše na Suncu, vodi malo mleka i čaja na dan, mada u poslednje vreme mi smeta i mleko pa ga izbegavam.

- Postao sam nadčovek!

- I još mnoge druge stvari sam dobio Hirinim sangejzingom ali sad se ne mogu setiti baš svega.

[Vrh] Go down
http://www.cybermikan-sungazing.org/
Randy
Početnik
Početnik

Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.11.2010

PostajNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   sri pro 15, 2010 12:07 pm

To su stvarno divni rezultati i svaka cast! Ja sam sada na 7 minuta i 40 sek. i bas mi znaci da procitam tudja iskustva, a volela bih da ljudi na ovom forumu malo vise pisu o svojim iskustvima.
Pozdrav!
[Vrh] Go down
sunceoko
Početnik
Početnik

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.06.2010

PostajNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   sri pro 15, 2010 1:12 pm

Ja sam na 26 i 30 i mogu da ti kazem da polako ali sigurno rezultati dolaze.NPR:Pre sam bio strucnjak da sve gledam crno,sada to retko kada se desi i brzo prodje imam nekako osecaj neke unutrasnje sigurnosti .Sto se tice zdravja manje jedem definitivno, slatkise skoro nikad a pre nije mogao da prodje dan bez njih i jos neke stvari ali o tome cu da pisem kasnije.
sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)   Today at 4:01 pm

[Vrh] Go down

Neki stečeni rezultati završenom praksom sangejzinga (sa 45 minuta do 15 minuta unazad)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čovjekova duša između života i smrti
» Legenda o Hugh Glass-u
» BUDAK KNIVES - BRAVO 1.1 - STRIKER
» Mirror finish???
» Sellier & Bellot